Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Zamknięcie dla ruchu części ul. Marii Dąbrowskiej

28 kwietnia, 2023

Informujemy, że w związku z planowanym asfaltowaniem, w dniach od 4 do 9 maja, ulica Marii Dąbrowskiej na odcinku od ul. Wspólnej do ul. Nieznanego Żołnierza zostanie zamknięta dla ruchu. Mieszkańców ul. Słonecznej prosi się o parkowanie na ulicach przyległych do ul. M. Dąbrowskiej.

Jednocześnie informujemy, że w dniach 6 i 7 maja (weekend) Wykonawca dopuszcza parkowanie na ul. M. Dąbrowskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Nieznanego Żołnierza do zjazdu na ul. Słoneczną.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).