Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny

Zamknięcie ruchu pieszego pod wiaduktem nad ul. Zejera

08 marca, 2023

Informujemy, że do Urzędu Miasta Radzionków wpłynęła wiadomość, że w związku z rozbiórką wiaduktu kolejowego nad ul. Zejera, nastąpi jego okresowe lecz całkowite zamknięcie także dla ruchu pieszego. Mając na uwadze zarówno konieczność przeprowadzenia robót oraz bezpieczeństwo użytkowników drogi, ruch pieszy zostanie wstrzymany w godzinach od 8:00 do 17:00. W pozostałych godzinach przejście pod wiaduktem będzie możliwe.
Zgodnie z otrzymaną informacją prace i związane z tym utrudnienia dla pieszych będą trwały od 13 do 17 marca.

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.