Wtorek, 27 lutego 2024r. | Imieniny: Gabriela, Anastazji
Pokaż menu

Zamknięta kasa

14 lutego, 2023

zamknięta kasaPrzypominamy, że od lipca ubiegłego roku jest zamknięta kasa. W Urzędzie Miasta Radzionków nie ma możliwości dokonywania wpłat z tytułu podatków, opłat lokalnych czy innych dochodów budżetowych (np. podatku od nieruchomości, podatku rolnego, podatku od środków transportu, opłaty za wydanie koncesji alkoholowej, itp.).

Wpłaty z tytułu opłaty skarbowej (np. za wydanie przez USC wypisów aktów, wypisów i wyrysów z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, itp.), będą możliwe do dokonania wyłącznie w formie wpłaty kartą płatniczą w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz w Referacie Księgowości i Budżetu Miasta w godzinach:
poniedziałek od 7:00 do 14:45
wtorek od 7:00 do 14:45
środa od 7:00 do 16:45
czwartek od 7:00 do 14:45
piątek od 7:00 do 12:45

Wszystkie pozostałe dochody wpłacane dotychczas w kasie Urzędu, jak również opłatę skarbową można uiszczać w formie gotówkowej lub bezgotówkowej - kartą płatniczą we wszystkich placówkach Poczty Polskiej S.A. na terenie całego kraju (bez dodatkowej opłaty pobieranej przez operatora).

W miarę możliwości zachęcamy Państwa do korzystania z przelewów elektronicznych.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).