Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Zapisy na zajęcia w Centrum Kultury “Karolinka”

25 lipca, 2023

Centrum Kultury Karolinka uruchomiło zapisy na zajęcia stałe w sezonie artystycznym 2023/2024. Nabór potrwa do 20 sierpnia 2023 roku. W ofercie Karolinki znaleźć można m.in.: zajęcia z Zespołem Pieśni i Tańca „Mały Śląsk”, naukę gry na instrumentach, zajęcia taneczne, wokalne i ruchowe.

Wszystkie informacje –  w tym regulamin i cennik za poszczególne zajęcia  –  dostępne w linku: https://karolinka.art.pl/zajecia-stale/system-zajeciowy-zapisy-na-zajecia.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).