Wtorek, 4 października 2022r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka

Zaproszenie do udziału w konsultacjach – powiatowe trasy rowerowe

08 sierpnia, 2022

PRTRW związku opracowaniem projektu dokumentu pn. "Program Rozwoju Tras Rowerowych na obszarze gmin powiatu tarnogórskiego na lata 2022-2030" zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach. Zapraszamy do zapoznania się z projektami ww. dokumentów:
- w formie tradycyjnej w Urzędzie Miasta Radzionków – parter, obok pokoju nr 7
- w formie elektronicznej – dokument dostępnym jest TUTAJ.

Ewentualne uwagi / wnioski można składać w terminie od 8 do 29 sierpnia br.za pomocą formularza konsultacyjnego – do pobrania TUTAJ.

Wypełniony formularz należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć do urny w siedzibie Urzędu Miasta Radzionków.

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za zaangażowanie!

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.