Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Zawieszenie działalności Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Tarnowskich Górach

25 maja, 2020

Uprzejmie informujemy o zawieszeniu działalności Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach na okres od 25 maja od godz. 0:00 do 27 maja do godz. 8:00 ze względu na zmianę lokalizacji oddziału po zakończeniu prac remontowych.

Ponadto informujemy, że przyjmowanie pacjentów w tym okresie będzie zapewnione przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu przy al. Legionów 10. Dnia 27 maja o godz 8:00 SOR WSP S.A. w Tarnowskich Górach wznowi swoją działalność.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).