Zbiórki sprzętu, tekstyliów i obuwia
Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórkach zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz tekstyliów, odzieży i obuwia.
19 maja - zbiórka objazdowa (odbiór sprzed posesji)
20 maja, godz. 8:00 - 12:00 zbiórka stacjonarna na Targowisku Miejskim
Prosimy o zgłaszanie się do Referatu Gospodarki Komunalnej UM Radzionków po plomby do worków na tekstylia (w przypadku odbioru sprzed posesji).
Szczegóły pod numerami telefonów 32 388-71-62 lub 65.
Co można oddać?
- kompletny, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny,
- odzież nadającą się do ponownego użytku (m.in. kurtki, płaszcze, odzież wierzchnia),
- obuwie, galanterię,
- tekstylia domowe (poszewki, koce, firany).
Czego nie można oddać?
- kołder,
- brudnej i mokrej odzieży,
- odzieży dziurawej i poplamionej,
- odzieży noszącej ślady pleśni i wilgoci.

Źródło: Urząd Miasta Radzionków