Wtorek, 29 września 2020r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala

Zmiana organizacji ruchu na rondzie Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki

11 września, 2020

Zarząd Dróg Powiatowych informuje, że od 12 września br., tj. sobota, nastąpi zmiana organizacji ruchu na rondzie im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Rojcy. Udostępniona dla ruchu zostanie dotychczas zamknięta część ronda od strony ul. Artura, z tym że wjazd na ul. Artura pozostanie w dalszym ciągu zamknięty. Natomiast zamknięciu ulegnie fragment ronda od strony ul. Sikorskiego.

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.