Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Zmiana organizacji ruchu w rejonie mostu nad ul. Zejera

14 listopada, 2022

Informujemy, że do Urzędu Miasta Radzionków wpłynęła informacja od jednego z podwykonawców PKP PLK S.A., że w dniu 16 listopada zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu w rejonie wiaduktu przy ul. Zejera. Zmiana przewiduje całkowite wyłączenie wiaduktu z ruchu kołowego w obu kierunkach, a więc zarówno wjazd na „górkę” i zjazd z „górki” będą w tym miejscu niemożliwe. W miarę możliwości pod wiaduktem utrzymany zostanie ruch pieszy, a drogi poruszania zostaną dostosowane do prowadzonych robót. Bardzo prosimy o ostrożność i uważne stosowanie się do oznakowania.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).