Poniedziałek, 10 sierpnia 2020r. | Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzynca

Zmiana rozkładu jazdy linii 173

02 lipca, 2020

Zarząd Transportu Metropolitalnego informuje, że od 1 lipca 2020 roku zmianie ulega rozkład jazdy linii 173. Kurs z godziny 20:47 z Tarnowskich Gór uległ przyspieszeniu o 10 minut, ponadto w zamian za linię 179 uruchomiono kursy ze Świerklańca o godz. 19.14 do Tarnowskich Gór i o godzinie 19.35 z Tarnowskich Gór, gdzie o godz. 19:53 w Świerklańcu nastąpi włączenie w obecnie obowiązujący rozkład.

Ponadto, zmianie uległy także rozkłady jazdy linii: 85, 179, 225, 246, 625, 738.

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.