Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna

Zmiany w rozkładzie jazdy lini 94 (M102) i 174

04 sierpnia, 2021

7 sierpnia 2021 r. uruchomiona zostanie kolejna linia metropolitalna M102 oraz wprowadzone zostaną zmiany w obecnej siatce połączeń. Linia autobusowa 94 przekształcona zostanie w linię metropolitalną M102 kursującą na trasie Tarnowskie Góry Dworzec – Radzionków – Bytom Dworzec. Linia będzie kursowała częściej względem linii 94:
- w dni robocze co 20 min w szczycie komunikacyjnym oraz co 40 min poza szczytem;
- w dni wolne co 30 min w szczycie komunikacyjnym oraz co 60 min poza szczytem.

Zmianie ulegnie rozkład linii 174, zmiana będzie polegała na wprowadzeniu we wszystkie dni robocze rozkładu aktualnie oznaczonego jako dni robocze nieszkolne.

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.