Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

„Zwierzaki z naszej paki”

27 kwietnia, 2023

książkaKwiecień to miesiąc, w którym zakończyły się półroczne zmagania z zadaniem „Kierunek KSIĄŻKA”, który był realizowany w MBP Radzionków. Był to projekt realizowany w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Równać szanse 2022”. Efektem realizacji zadania jest książka o tytule „Zwierzaki z naszej paki”, której autorami jest młodzież, uczęszczająca do radzionkowskich szkół.

To uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich oraz Szkoły Podstawowej nr 1. Młodzież uczestnicząca w projekcie opracowała teksty opowiadań, stworzyła również ilustracje do książki. Całość została wydana, dzięki otrzymanemu dofinansowaniu.

Młodzieży jeszcze raz gratulujemy talentów i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji.

 

 

 

uczestnicyMBPksiążeczka
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).