Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

10-lecie zespołu SIE CHCE

07 marca, 2023

Kilka kobiet na scenie w błysku reflektorów.

Wczoraj w Tarnogórskim Centrum Kultury odbył się Jubileusz 10-lecia zespołu UTW „SIE CHCE”. Show „MAGIA TAŃCA” zapewniło zgromadzonej publiczności dużo atrakcji i wspaniałą atmosferę. Niezwykła pasja, motywacja i zaangażowanie, to cechy wyróżniające osoby należące do Tarnogórskiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku, które wciąż zaskakują swoim wigorem i autentycznością. Podczas gali zaprezentowały się także tancerki ze Studia Tańca MK. Starosta Krystyna Kosmala i Krzysztof Łoziński w imieniu zarządu powiatu złożyli życzenia i gratulacje z okazji obchodzonego Jubileuszu. Szczególne gratulacje złożono Pani Marzenie Kobryń ze Studia Tańca MK, która osobiście angażuje się w przygotowywanie wyjątkowych choreografii.

Życzymy kolejnych udanych występów oraz wspaniałych Jubileuszy.

Dwie tancerki podczas występu na scenie.
Kilka kobiet znajdujących się na scenie. Kobiety są ubrane w podobne kostiumy z czarnymi marynarkami. Wszystkie kobiety mają czerwone kapelusze.
Widownia zgromadzona na dużej sali, wszyscy siedzą w fotelach.
Grupa osób stojących na scenie. Kilka kobiet trzyma w rękach czerwone kapelusze.
Grupa osób na scenie. Po lewej stronie stoi starosta, członek zarządu oraz kobieta w czerwonym kostiumie.
Kobiety w czerwonych kapeluszach stoją obok siebie. Wszystkie kobiety trzymają w rękach kwiaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).