Poniedziałek, 20 marca 2023r. | Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego
Pokaż menu

100-lecie Szkoły Podstawowej w Świerklańcu

28 listopada, 2022

W miniony piątek Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Świerklańcu obchodziła jubileusz 100-lecia. Dyrektor Kunegunda Trynkos przyjęła na swoje ręce gratulacje od Starosty Krystyny Kosmali i Wicestarosty Sebastiana Nowaka, którzy reprezentowali Zarząd Powiatu Tarnogórskiego. Części oficjalna odbyła się w budynku przy ulicy Młyńskiej, a część artystyczna w budynku szkoły przy ulicy Źródlanej 3, gdzie goście przeszli w pochodzie na czele z pocztem sztandarowym szkoły.

Jubileusz był doskonałą okazją na przypomnienie historii szkoły oraz początków jej istnienia. Zaprezentowano materiał multimedialny oraz bogaty program artystyczny z udziałem uczniów i nauczycieli placówki.

Serdecznie gratulujemy okrągłego Jubileuszu i życzymy kolejnych, wspaniałych lat działalności.

Grupa osób i dzieci stojących w dużym pomieszczeniu.
Duża grupa osób zgromadzona na sali gimnastycznej.
Mężczyzna trzymający w rękach dokument, obok niego stoi kobieta, w tle szkic postaci Adama Mickiewicza.
Grupa osób zebrana na widowni.
Młodzież w strojach regionalnych.
Młodzież podczas występu przed publicznością, w tle napis 100 lecie szkoły podstawowej im. Adama Mickiewicza w Świerklańcu
Grupa osób zgromadzona w sali, w tle napis 100 lecie szkoły podstawowej im. Adama Mickiewicza w Świerklańcu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).