Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

139 tys. zł dla trzech powiatowych DPS-ów z projektu „ŚLĄSKIE POMAGA”

12 maja, 2020

139 tys. zł na doposażenia placówek w sprzęt niezbędny do walki z COVID- 19 oraz na zakup środków niezbędnych do walki z epidemią pozyskał Powiat Tarnogórski w ramach wojewódzkiego programu wsparcia domów pomocy społecznej w przeciwdziałaniu koronawirusowi.

W ramach projektu wsparciem objęte zostaną trzy Domy Pomocy Społecznej prowadzone przez Powiat: w Miedarach, Łubiu i Tarnowskich Górach.

ŚLĄSKIE POMAGA jest projektem realizowanym przez Województwo Śląskie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, który skierowany do podmiotów prowadzących placówki opieki całodobowej dla osób starszych i niepełnosprawnych funkcjonujące w systemie pomocy społecznej oraz ochrony zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).