Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

14 lipca, 2023

pałac w Nakle Śląskim 1

Oferta i zakres działalności CEKUŚ Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim są zakrojone na szeroką skalę. Obejmują między innymi wystawy stałe i tymczasowe, wernisaże, warsztaty edukacyjne, prelekcje multimedialne, sesje śląskoznawcze z udziałem przedstawicieli świata nauki i środowisk artystycznych, wykłady, spotkania z wybitnymi osobowościami, koncerty, działalność wydawniczą i naukową, imprezy rekreacyjno-edukacyjne oraz konferencje.

Więcej na stronie internetowej CEKUŚ

pałac w Nakle Śląskim widok z lotu ptaka
pałac w Nakle Śląskim 1
pałac w Nakle Śląskim

Budynek Centrum dysponuje odpowiednim zapleczem w postaci znakomicie zabezpieczonych sal wystawowych i konferencyjnych. Idealne połączenie przeszłości z nowoczesnością i funkcjonalnością.

Dziewiętnastowieczny, neogotycki pałac w Nakle Śląskim, wraz z okalającym go parkiem, to wymarzone miejsce do organizacji zarówno dużych wydarzeń o charakterze biznesowym, edukacyjnym oraz kulturalnym, jak i bardziej kameralnych uroczystości rodzinnych, spotkań, szkoleń i warsztatów.

Więcej na stronie PAŁAC W NAKLE ŚLĄSKIM

pałac w Nakle Śląskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).