Niedziela, 26 czerwca 2022r. | Imieniny: Jana, Pawla

27 maja – Dzień Samorządu Terytorialnego

27 maja, 2022

awatar, plakat dzien samorządu terytorialnego

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego życzymy wszystkim Pracownikom Samorządowym oraz Radnym wytrwałości, uśmiechu oraz satysfakcji z dotychczasowej pracy. Życzymy Wam, aby codzienna praca była pozytywnie oceniana oraz doceniana przez mieszkańców i lokalne społeczności.

Dziękujemy za wspólną troskę o rozwój samorządności oraz dotychczasową pracę na rzecz mieszkańców Powiatu Tarnogórskiego. Życzymy Wam wytrwałości oraz powodzenia w realizacji nowych, ambitnych planów i zamierzeń.

Przewodniczący Rady Powiatu – Przemysław Cichosz

Starosta Tarnogórski – Krystyna Kosmala