Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

8-klasiści z Rybnej w starostwie

11 stycznia, 2023

Trzy uśmiechnięte nastolatki stojące obok siebie.

Wczoraj do tarnogórskiego starostwa zawitali uczniowie ze szkoły w Rybnej. Ósmoklasiści zwiedzili poszczególne wydziały starostwa w ramach zajęć z WOS-u, pod opieką nauczyciela Artura Maligłówki- będącego jednocześnie radnym powiatowym.

Starosta Krystyna Kosmala przedstawiła gościom kilka ważnych zagadnień dotyczących budżetu powiatu, a także realizowanych zadań. Podczas spotkania z Wicestarostą Sebastianem Nowakiem, uczniowie zapoznali się z ofertą edukacyjną tarnogórskich szkół ponadpodstawowych.

Młodzież oprowadził po budynku starostwa członek zarządu Stanisław Torbus, który następnie na sali sesyjnej przeprowadził pogadankę dotyczącą pracy rady powiatu. Ważnym punktem była wizyta uczniów w Wydziale Budownictwa i Architektury, podczas której naczelnik Grzegorz Bugajewski przedstawił uczniom zagadnienia i prawne aspekty związane z budową określonych obiektów na prywatnej nieruchomości.

Grupa młodzieży stoi w pomieszczeniu, przed nimi znajduje się Starosta.
Mężczyzna wskazuje ręką na wysoko zamieszczony monitor w dużej sali. Obok mężczyzny stoi grupa młodzieży. Po prawej stronie na ścianie wisi logo powiatu tarnogórskiego.
Grupa młodzieży znajduje się w pomieszczeniu, w tle na ścianie wisi Godło Polski.
Grupa młodzieży w pomieszczeniu, w centralnej części stoi uśmiechnięty chłopiec w czapce.
Grupa młodzieży swobodnie rozmieszczona w pomieszczeniu.
Grupa młodzieży w sali sesyjnej starostwa. Uczniowie siedzą na stołkach, w tle baner z logo powiatu.
Duża grupa młodzieży stojąca przy ściance powiatowej do wspólnego zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).