Piątek, 9 czerwca 2023r. | Imieniny: Pelagii, Dominika, Efrema
Pokaż menu

A może by tak rowerem nad morze?

17 lipca, 2020

A może by tak rowerem nad morze? Takie plany ma w tym roku 3 – osobowa rodzina z Orzecha (gmina Świerklaniec). Pani Dominika wraz z mężem i córką są zakręceni na punkcie kręcenia kilometrów na rowerze i postanowili właśnie w taki sposób spędzić wakacje. Ambitna trasa wiedzie ze Śląska, aż nad Morze Bałtyckie i z powrotem.

Nasza rodzina w składzie 3- osobowym wyruszyła w kolejną wyprawę po Polsce – pisze do nas pani Dominika – Zdobywając najwyższą odznakę kolarską (w stopniu duża złota KOT). Odwiedziliśmy dwa Parki Narodowe: Drawieński i Wielkopolski, dalej kierując się w stronę Morza Bałtyckiego. Zwiedziliśmy wiele obiektów krajoznawczych. Po odpoczynku nad morzem, wyruszamy w drogę powrotną, zwiedzając kolejne zakątki naszego kraju np. Poznań, Biskupin, Gniezno. Przewidywana długość trasy to około 1000 km na rowerze i 400 km pociągami regionalnymi – dodaje.

Rodzina z Orzecha właśnie przebywa nad morzem i za 3 dni wyruszy w drogę powrotną. Ich wyprawę można śledzić na profilu FB @Rowerowe Stowarzyszenie Niezrzeszonych. Życzymy wiatru w plecy i żadnych aut! Dziękujemy za promocję powiatu. Flaga robi wrażenie!

  • x
  • x
  • x
  • x
  • x
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).