Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Akademia Wodna

30 listopada, 2022

Grupa osób stojąca obok siebie, kilka osób trzyma w rękach dokument.

Fundacja Veolia Polska oraz UNEP/GRID-Warszawa, przy współpracy z Powiatem Tarnogórskim realizują program Akademia Wodna, którego celem jest racjonalna gospodarka wodą.

28 listopada w tarnogórskim magistracie odbyło się szkolenie, w którym uczestniczyli nauczyciele z 26 szkół z Tarnowskich Gór, Miasteczka Śląskiego i Woźnik.

Każda ze szkół biorących udział w projekcie otrzymała materiały dydaktyczne i vouchery na zbiorniki retencyjne na deszczówkę, które zostaną zamontowane w najbliższym możliwym czasie na terenie szkół.

Ponadto zbiorniki na deszczówkę otrzymały także gminy i powiat. Wicestarosta Sebastian Nowak odebrał voucher oraz złożył podziękowania przedstawicielom fundacji veolia za relację projektu w naszym powiecie. Kreowanie właściwych wartości wśród młodzieży to niezwykle ważny element ich edukacji, tym bardziej cieszy nas fakt włączenia młodzieży w działania pro ekologiczne. Wszystkim osobom biorącym udział w projekcie serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.

Duża grupa osób siedzących w sali przy stołach.
Wicestarosta stojący obok mężczyzny, który trzyma w rękach dokument.
Kilka osób znajdujących się w sali, na pierwszym planie kobieta w blond włosach. W tle duży plakat z napisem Fundacja Veolia Polska.
Mężczyzna wręcza dokument kobiecie, w tle plakat z napisem fundacja veolia polska.
Kilka osób zgromadzonych w sali, na pierwszym planie mężczyzna z voucherem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).