Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Certyfikaty Bądź Przyjazny

29 listopada, 2022

Kobieta i mężczyzna trzymający w rękach certyfikaty.

W czasie dzisiejszej sesji Rady Powiatu Tarnogórskiego odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów akcji „Bądź przyjazny”. Certyfikaty otrzymały: Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach, Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach, Restauracja Collina ze Zbrosławic oraz Restauracja- Winiarnia Sedlaczek z Tarnowskich Gór.

Akcja skierowana jest m.in. do właścicieli i kierowników sklepów, restauracji, kawiarni, banków, ośrodków kultury i urzędów. Celem jest stworzenie mapy miejsc przyjaznych dla osób z niepełnosprawnościami.

Miejsca te zostały oznaczone specjalnym logo, nagrodzone dyplomem i umieszczone na mapie powiatu tarnogórskiego.

Inicjatorem i koordynatorem akcji „Bądź przyjazny” była Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Tarnogórskim.

Link do mapy: http://przyjazny.tarnogorski.pl/

Starosta wręcza dokument mężczyźnie i podają sobie ręce.
Starosta wręczająca certyfikat dyrektorce powiatowego urzędu pracy.
Grupa osób zebranych na sesji rady powiatu, w tle obraz wyświetlony rzutnikiem.
Certyfikat oprawiony w ramkę.
$ osoby stojące obok siebie. Dwoje mężczyzn w garniturach i kobiety w sukienkach. W tle baner z logiem i napisem powiat tarnogórski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).