Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Działania w zakresie planowania infrastruktury rowerowej

06 kwietnia, 2023

Grupa osób siedzących przy stole. W tle obraz wyświetlony rzutnikiem, przedstawiający mapę.

W związku z koniecznością podejmowania zintegrowanych działań w zakresie planowania infrastruktury rowerowej 5 kwietnia odbyło się spotkanie robocze zespołu ds. Programu Rozwoju Tras Rowerowych na obszarze gmin powiatu tarnogórskiego na lata 2022-2030.

Podczas spotkania, które odbyło się w starostwie omówiono zamierzenia oraz plany związane z budową infrastruktury rowerowej, a także możliwości pozyskania środków na ten cel.

W rozmowach brali udział przedstawiciele poszczególnych gmin, a z ramienia powiatu Stanisław Torbus, który sprawuje nadzór m.in. nad działalnością Biura Strategii i Rozwoju.

Grupa osób w pomieszczeniu. Wszyscy siedzą przy dużym stole.
Grupa osób zgromadzona przy stole, na którym znajdują się dokumenty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).