Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Erasmus+ i grecka przygoda tarnogórskiego UTW

18 maja, 2023

Grupa osób podczas zajęć w sali. Na biurkach stoją laptopy.

Najświeższa relacja z pobytu Tarnogórskiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Grecji, które realizuje projekt „ICT i nowe technologie gwarancją rozwoju UTW” współfinansowany przez Unię Europejską. Projekt o nr 2022-1-PL01-KA122-ADU-000072713 jest realizowany w ramach programu Erasmus+, akcja kluczowa 1: Mobilność edukacyjna osób.

„Minęły już trzy dni naszego pobytu. Uczymy się pilnie, wczoraj zakładaliśmy swój blog. Pierwsze wpisy na niego zaskoczyły prowadzącego, bo były kreatywnie i dowcipnie napisane a jednocześnie charakterystyczne dla naszych osobowości. A po południu wyprawa na wzniesienie królujące nad Tolo, pamiętające czasy starożytne. Widoki przecudne ale przegoniła na stamtąd zbliżająca się burza. Erasmusowa grupa pozdrawiam tarnogórskich przyjaciół”.

Źródło: Tarnogórskie Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku

Grupa osób stojących na schodach, w tle duży masyw skalny.
Grupa osób stojących na skałach.
Osoby siedzące przy biurkach, pracujące na laptopach.
Grupa osób podczas zajęć w sali. Na biurkach stoją laptopy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).