Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Festiwal edukacyjny „Nowe inspiracje” WOM 2023

18 kwietnia, 2023

awatar WOM

Warsztaty, wykłady, pokazy dobrych praktyk dla wszystkich nauczycieli. Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach co roku organizuje Festiwal Edukacyjny „Nowe Inspiracje”. To największe wydarzenie w ośrodku i jedno z największych w województwie śląskim. Uczestnicy spotkania mogą wziąć udział w warsztatach metodycznych, spotkaniach autorskich, a dodatkowo w różnego rodzaju imprezach towarzyszących, pokazach prac uczniów szkół zawodowych,. Mają także okazję do nawiązywania kontaktów zawodowych z różnymi instytucjami przydatnymi w pracy szkoły. Współorganizatorem wydarzenia od 6 lat jest Uniwersytet Śląski.

Impreza odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego oraz: Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku Białej.

Więcej pod linkiem: „Nowe inspiracje”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).