Wtorek, 6 czerwca 2023r. | Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila
Pokaż menu

Finał konkursu „Chce się grać”

28 marca, 2023

młoda dziewczynka podczas występu na scenie

W minionym tygodniu, w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowskich Górach, odbył się Konkurs Instrumentów Smyczkowych im. Ewy Iwan „Chce się grać”. Wydarzenie to odbyło się pod honorowym patronatem Starosty Tarnogórskiego Krystyny Kosmali.

Jury przesłuchało 103 uczestników w trzech grupach wiekowych i w 4 kategoriach instrumentalnych (skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas). Uczestnicy konkursu, to dzieci i młodzież z całej Polski. Podczas wręczania nagród, goście mieli okazję wysłuchać przepiękny koncert laureatów tego konkursu. Dyrektor szkoły Grzegorz Waloszczyk podziękował staroście Krystynie Kosmali za pomoc i wsparcie w organizacji tego wydarzenia kulturalnego.

część sceny z dyrektorem oraz osobami z widowni
sala na której siedzi kilkadziesiąt osób
starosta i dyrektor szkoły muzycznej podczas wręczania podziękowań
starosta i dyrektor szkoły muzycznej podczas wręczania podziękowań
młoda dziewczynka podczas występu na scenie
skrzypaczka podczas występu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).