Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Informacja dla ósmoklasistów!

12 maja, 2023

ucze sie w tg

Od poniedziałku (15 maja) rusza rekrutacja do szkół średnich. Aby ułatwić Wam wybór wymarzonej szkoły ponadpodstawowej Powiat Tarnogórski prowadzi kampanię informacyjną #uczęsięwtg.

Klikając na zakładkę #uczęsięwtg (www.powiat.tarnogorski.pl/ucze-sie-w-tg/) – spośród zróżnicowanej oferty szkół branżowych, techników i liceów ogólnokształcących, można wybrać szkołę, która zagwarantuje optymalny rozwój Waszych indywidualnych możliwości i zainteresowań.

Dodatkowo w ramach kampanii #uczęsięwtg przygotowaliśmy poradnik z zasadami korzystania z systemu naboru elektronicznego do szkół ponadpodstawowych – https://www.canva.com/design/DAFfTq3RMxM/8_slq1jZgLMDMpQ8MzSq2Q/view?utm_content=DAFfTq3RMxM&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink#1

Szkoły Powiatu Tarnogórskiego to nowoczesna baza dydaktyczna, atrakcyjne kierunki kształcenia i wykwalifikowana kadra nauczycielska.

Wybierzcie mądrze! Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).