Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

„Jesteśmy po to, aby pomagać osobom w kryzysie…”

22 listopada, 2022

Trzy osoby stojące na scenie. Starosta mówi do mikrofonu.

Tarnogórski Ośrodek Terapii Uzależnień, Profilaktyki i Pomocy Psychologicznej SPZOZ obchodzi Jubileusz 20-lecia swojej działalności. Dzisiaj, podczas konferencji w Tarnogórskim Centrum Kultury, przedstawiciele samorządów oraz instytucji współpracujących z TOTU, przekazali wyrazy uznania na ręce dyrektora Piotra Sobczaka. W imieniu zarządu powiatu podziękowania oraz gratulacje złożyła starosta Krystyna Kosmala wraz z wicestarostą Sebastianem Nowakiem.

Tematem dzisiejszej konferencji: „Tożsamość jako wewnętrzne centrum organizacji zdrowia psychicznego i życia w trzeźwości – śląska tożsamość: zasób czy balast w procesie zdrowienia ?”.

Ośrodek TOTU od 20 lat zajmuje się udzielaniem pomocy w sytuacjach kryzysowych, gdzie mottem przewodnim zespołu jest : „Jesteśmy po to, aby pomagać osobom w kryzysie wykorzystując całą swoją wiedzę i zaangażowanie w dążeniu do zdrowia pacjentów.”

Kadrę ośrodka stanowią lekarze psychiatrzy, psycholodzy i pedagodzy. Dominującym narzędziem terapeutycznym w ośrodku jest psychoterapia prowadzona przez certyfikowanych psychoterapeutów.

Trzy osoby znajdujące się na scenie. Starosta przemawia do mikrofonu.
Kobieta z kwiatami stojąca przed mężczyzną, oboje znajdują się na scenie.
Mężczyzna z mikrofonem,w  tle wyświetlony obraz z napisem Konferencja z okazji Jubileuszu 20-lecia działalności.
Grupa osób siedzących na widowni.
Kilka kobiet siedzących obok siebie na widowni.
W tle wyświetlony obraz, na scenie stoi mężczyzna, przed którym znajduje się zebrana publiczność.
Grupa osób zgromadzona na widowni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).