Piątek, 27 maja 2022r. | Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny
Pokaż menu

Komunikat dotyczący sposobu płatności w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach

20 stycznia, 2022

kobieta trzyma w ręku terminal do płatnosci bezgotówkowych

Informujemy, że z dniem 31 stycznia br. przestaje działać agencja banku znajdująca się w budynku przy ulicy Karłuszowiec 5, gdzie była możliwość dokonywania opłat gotówkowych.   

Jednocześnie informujemy, że w Wydziale Komunikacji płatności dokonywane mogą być bezgotówkowo poprzez terminal (karta, telefon, blik), co ważne bez dodatkowej prowizji.

Ponadto działający w starostwie Punkt Paszportowy również posiada do dyspozycji klientów terminal płatniczy, gdzie nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty.

W pozostałych wydziałach wpłaty dokonuje się na podane podczas realizacji sprawy nr kont.

W każdym przypadku wpłaty można dokonywać internetowo na podane konta lub gotówkowo w placówkach poczty, punktach opłat oraz bezpośrednio w banku obsługującym starostwo tj. Santander Bank Polska S.A. przy ulicy Bytomskiej 1 w Tarnowskich Górach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).