Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Kreatywni mieszkańcy DPS-u w Łubiu

16 marca, 2023

Grupa osób stojących obok siebie, w tle baner z logo powiatu tarnogórskiego.

Dzisiaj w starostwie mieszkańcy DPS-u w Łubiu przekazali własnoręcznie zrobione kartki świąteczne, wykonane w ramach terapii zajęciowej.

Współpraca z domami pomocy społecznej ma pozytywne strony, zarówno dla powiatu, jak również dla podopiecznych tych placówek, którzy czują się społecznie dostrzeżeni oraz potrzebni. Poprzez współpracę wykazują się kreatywnością, mając świadomość, że przygotowane przez nich kartki zostaną rozesłane do adresatów w całym kraju oraz poza granicami Polski. Powiat natomiast zyskuje oryginalne i niepowtarzalne kartki, będące unikatowym rękodziełem.

Maria Szuba, Olga Erkier, Dawid Papiernik, Krzysztof Hojka, Marek Urbanek spotkali się dzisiaj ze starostą Krystyną Kosmalą, która osobiście podziękowała za ich pracę i zaangażowanie.

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom DPS-u za wykonanie pięknych kartek wielkanocnych. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Agnieszki Roter-Pigula za wspaniałe efekty prowadzonych zajęć.

Starosta trzyma w rękach ozdobną kartkę.
Kobieta i mężczyzna podczas pracy przy stole, na którym znajdują się ryzy papieru.
Starosta wręcza torebkę z logo powiatu kobiecie w czarnej bluzce.
Mężczyzna siedzący przy maszynie, obok arkusz białego papieru z wykrojonymi kształtami.
Grupa osób w pomieszczeniu, w tle duże okno.
Mężczyzna przy maszynie. Po prawej stronie kartki wielkanocne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).