Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Magister biotechnologii z tarnogórskiego „Chemika” w finale ogólnopolskiego konkursu Nauczyciel Jutr@

13 października, 2022

Członkowie Zarządu stojący obok nauczycielki, która pokazuje dokument znajdujący się w ozdobnej teczce.

Bogusława Mikołajczyk pracująca jako nauczyciel biologii, farmacji i kryminalistyki w Zespole Szkół Chemiczno- Medycznych i Ogólnokształcących im. M. Skłodowskiej- Curie w Tarnowskich Górach- zakwalifikowała się jako finalistka w ogólnopolskim konkursie Nauczyciel Jutr@.

Wczoraj podczas uroczystej akademii z okazji Powiatowego Dnia Edukacji Pani Bogusława odebrała serdeczne gratulacje z rąk Starosty Krystyny Kosmali oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Przemysława Cichosza. Dodatkowo nauczycielka otrzymała Nagrodę Starosty Powiatu Tarnogórskiego.

Jak mówiła podczas wczorajszej akademii starosta Krystyna Kosmala: „Co najbardziej motywuje do podejmowania nowych wyzwań? Oczywiście, że Sukces!” i właśnie tego sukcesu oraz niezwykłego zaangażowania w edukację serdecznie gratulujemy naszej laureatce.

Członkowie Zarządu stojący obok nauczycielki, która pokazuje dokument znajdujący się w ozdobnej teczce.
Starosta i przewodniczący Rady Powiatu składająca gratulacje nauczycielce.
Nauczycielka z dokumentem w dłoni oraz z czerwoną różą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).