Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Międzynarodowy Dzień Strażaka

04 maja, 2023

Mężczyzna w mundurze wręczający dokument dziewczynie, która trzyma w ręce puchar. W tle duża grupa osób na bieżni obiektu sportowego.

4 maja każdego roku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka. W Polsce od 2003 roku Dzień Strażaka obchodzony jest, jako święto zawodowe ustanowione przez Sejm RP. Z tej okazji wszystkim Druhom i Druhnom Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej składamy najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za codzienną gotowość do działania i pomocy. Niech ta ciężka i odpowiedzialna służba przynosi Wam wiele satysfakcji, a św. Florian zawsze otacza Was swoją opieką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).