Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Międzynarodowy Plener Artystyczny

03 lipca, 2023

kilkanaście osób podczas rozmowy w parku

Przyjechali do nas z Ukrainy, Niemiec, Czech oraz różnych części Polski. Mowa oczywiście o artystach, którzy od początku lipca w powiecie tarnogórskim uczestniczą w Międzynarodowym Plenerze Artystycznym. Starosta Krystyna Kosmala wraz z wicestarostą Sebastianem Nowakiem, Krzysztofem Łozińskim członkiem zarządu powiatu oraz Piotrem Korabem reprezentującym tarnogórski magistrat, serdecznie powitała dwudziestu artystów i oficjalnie otwarła tegoroczny plener. Gospodarze życzyli wszystkim malarzom niewyczerpanej inspiracji do tworzenia dzieł oraz sprzyjającej pogody podczas tegorocznego pleneru.

W ramach tegorocznego pleneru, na ścianie budynku Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A. w Tarnowskich Górach powstanie mural.

7 lipca w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim odbędzie się wernisaż prac powstałych podczas tegorocznego pleneru na który już serdecznie zapraszamy.

kilkanaście osób podczas rozmowy w parku
kilka osób podczas rozmowy w parku
kobiety stoją w parku podczas rozmowy
kobiety stoją w parku podczas rozmowy
kilkanaście osób podczas rozmowy w parku
cztery kobiety stoją w parku podczas rozmowy
kilkanaście osób podczas rozmowy w parku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).