Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Międzynarodowy Plener Malarski “Powiat Tarnogórski 2020”

10 lipca, 2020

Od poniedziałku w powiecie tarnogórskim można spotkać malarzy z paletami i sztalugami. Artyści tworzą prace w różnych technikach od malarstwa olejnego i akrylowego poprzez, pastele, aż po akwarele. To znak, że trwa kolejny Międzynarodowy Plener Malarski “Powiat Tarnogórski 2020”. Udział w nim bierze 15 artystów z Polski, Niemiec i Czech.

Tym razem organizatorem jest Stowarzyszenie Artystów Śląskich “Staś”. Plener został dofinansowany ze środków Powiatu Tarnogórskiego pochodzących z konkursu w dziedzinie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w roku 2020.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).