Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila

Mieszkańcy DPS Łubie przygotowali powiatowe kartki świąteczne

05 grudnia, 2022

grupowe zdjęcie w gabinecie starosty

Wiele godzin ciężkiej pracy i efekt WOW. Tak w jednym zdaniu można powiedzieć o wykonanych ozdobach przez podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Łubiu, którzy w miniony piątek spotkali się z Krystyną Kosmalą.

Pani Maria, Pani Olga, Pan Krzysztof oraz Pan Dawid wraz z dyrektorem Martą Szymik i terapeutą zajęciowym Agnieszką Roter-Pigułą przekazali własnoręcznie wykonane kartki i krasnale świąteczne.

Kartki z życzeniami trafią do wszystkich urzędów i instytucji powiatu oraz województwa śląskiego. Każda jest ręcznie wykonana i poza życzeniami zawiera wiele pozytywnej energii domowników DPS-u.

Podczas spotkania starosta życzyła gościom zdrowia i spełnienia marzeń.
Wykonawcom świątecznych ozdób serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

grupowe zdjęcie w gabinecie starosty
starosta Krystyna Kosmala wręcza prezent kobiecie
mężczyzna wchodzi do gabinetu starosty,
kilka osób pozuje do zdjęcia, w tle ścianka z logo powiatu