Poniedziałek, 20 marca 2023r. | Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego
Pokaż menu

Mieszkańcy mogą sprawdzić jakość powietrza

15 lipca, 2021

Mieszkańcy powiatu mogą obserwować stan powietrza w każdej gminie. Już można śledzić on-line odczyty czujników. Starosta Tarnogórski Krystyna Kosmala przekonuje, że montaż czujników w gminach naszego powiatu pomoże zwiększyć ekologiczną świadomość mieszkańców. Będzie także mobilizacją do ciągłej poprawy stanu środowiska, a co za tym idzie jakości życia.

Jakość powietrza oraz inne parametry można na bieżąco śledzić za pomocą naszej strony internetowej wchodząc w zakładkę „JAKOŚĆ POWIETRZA” znajdującej w górnym pasku  naszej strony. Można także skorzystać  z aplikacji mobilnej dostępnej w sklepach AppStore i GooglePlay. Urządzenia poza poziomem zanieczyszczeń mierzą także ciśnienie, wilgotność i temperaturę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).