Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

„Moje miasto – kolaż z akwarelą w tle”

27 marca, 2023

mojemiasto_

Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim zaprasza na warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 6 – 11 lat, połączone ze zwiedzaniem wystawy Janiny Janickiej-Grabowskiej pt. “Miejskie opowieści”, które odbędą się 15 kwietnia 2023 r. o godz. 16.00.

“Miejskie opowieści”, to wystawa malarstwa Janiny Janickiej-Grabowskiej, tarnogórskiej artystki, która zabiera nas w sentymentalną podróż, do znanych sobie miejsc, o których poetyckie opowieści snuje Italo Calvino.

W czasie zwiedzania wystawy z najmłodszymi odbiorcami sztuki zamienimy się w „miejskich detektywów” i postaramy się poszukać odpowiedzi, na pytanie, czym są miasta i jakie były ich początki. Pochylimy się też nad legendami związanymi z miastami. Na koniec zajmiemy się działaniami twórczymi, chwytając za pędzle i akwarele, spróbujemy stworzyć własną artystyczną wizję miasta.

Czas trwania: ok. 60 min.

Bilet: 15 zł (do nabycia w kasie Centrum, liczba miejsc ograniczona)

Więcej informacji: www.cekus.pl

Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim
ul. Parkowa 1
42-620 Nakło Śląskie
tel. 32 441 60 28 lub 505 802 207

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).