Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Mural z powiatem w tle

04 lipca, 2023

Kobieta ubrana w fartuch, trzymająca w ręce pojemnik. W tle mężczyzna malujący pędzlem obraz.

Pamiątką po tegorocznym plenerze artystycznym będzie mural, który powstaje na jednej ze ścian budynków Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach. Praca wykonywana jest przez zespół artystów z różnych części Europy.

Tematyka obrazu to przyjaźń, jedność oraz niesienie pomocy. Artystom dopisała nie tylko pogoda, ale również wspaniała atmosfera podczas tworzenia muralu. Ostateczne efekty twórczej pracy naszego plenerowego zespołu będzie można podziwiać od jutra. Serdecznie zapraszamy !

Kilka osób, które malują obraz.
Grupa osób stojących blisko siebie przed konstrukcją stalową, na której stoi kobieta. W tle ściana budynku, na której powstaje obraz.
Dwie kobiety, które stoją twarzą w twarz. Jedna z kobiet trzyma w ręce pojemnik z farbą.
Kobieta znajdująca się na konstrukcji stalowej, która stoi przy ścianie budynku. Na ścianie malowany jest obraz.
Kobieta stojąca przy konstrukcji stalowej. W tle pojemniki z farbą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).