Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Nagroda dla Sempy w IX edycji konkursu „Zielona Pracownia 2023”.

07 czerwca, 2023

na scenie kilka osób podczas wręczania podziękowań

100 „Zielonych Pracowni” na 30-lecie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, a wśród laureatów I LO im. Stefani Sempołowskiej. 5 czerwca starosta Krystyna Kosmala wraz z dyrektor I LO Barbarą Gierak Pawlak na zamku w Ogrodzieńcu uczestniczyły w uroczystym odebraniu przyznanej dotacji i nagrody.

36 000 zł dotacji oraz nagroda w wysokości 9600 zł na realizację zadania „Zielona Pracownia w I LO w Tarnowskich Górach” została przyznana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, za co serdecznie dziękujemy. Jest to już kolejna pracownia, która będzie służyła młodzieży powiatu tarnogórskiego.

Całość przedsięwzięcia to koszt 48 000 zł, z czego 45 600 zł to środki z WFOŚiGW.
Nowa pracownia biologiczna II LO ma zapewnić 36 stanowisk uczniowskich, które będą wyposażone w nowoczesne stoliki, krzesła oraz mikroskopy z całym zestawem akcesoriów do doświadczeń oraz nowoczesne pomoce naukowe.

Tak wyposażona pracownia, będzie przygotowywać uczniów „Sempy” do dalszej kariery naukowej, a zastosowanie w niej nowoczesnego wyposażenia ułatwi realizację podstawy programowej z biologii.

Należy podkreślić, że do realizacji zadania zaangażowali się również rodzice i uczniowie szkoły, gdzie dodatkowe środki z Rady Rodziców zostaną również wykorzystane na aranżację pracowni biologicznej.

kilka osób na uroczystszym wręczeniu nagród, na wolnym powietrzu podczas rozmowy
mężczyzna na scenie
na scenie dwie osoby, kobieta i mężczyzna
na scenie kilka osób podczas wręczania podziękowań
na scenie kilka osób podczas wręczania podziękowań
na scenie kilka osób podczas wręczania podziękowań
dwie kobiety przed banerem,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).