Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Narada z naczelnikami

19 września, 2023

Grupa osób zgromadzona w dużej sali, podczas zebrania. Wszyscy zebrani siedzą przy stołach. W tle Sekretarz podczas przemowy, która stoi zwrócona twarzą do zebranych osób.

Podczas narady roboczej zarządu powiatu z naczelnikami i kierownikami komórek organizacyjnych Starosta Krystyna Kosmala podziękowała wszystkim pracownikom za bardzo dobre wykonywanie obowiązków służbowych i zaangażowanie, czego wynikiem jest otrzymanie kolejnego prestiżowego wyróżnienia ELoGE (European Label of Governance Excellence). Jak podkreśliła starosta- to dzięki wspólnej, ciężkiej pracy udało się osiągnąć kolejny sukces. W skali całego kraju certyfikat uzyskały jedynie 4 jednostki samorządu terytorialnego.

Szczególne wyrazy uznania i gratulacje złożono na ręce Sekretarz Barbary Machury za osobiste zaangażowanie oraz przygotowanie urzędu do sukcesu jakim jest uzyskanie ELoGE na kolejne dwa lata.

Zarząd Powiatu podczas spotkania w Starostwie.
Starosta i Sekretarz podczas składania oficjalnych gratulacji. W tle baner Powiat Tarnogórski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).