Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila

Nieodpłatna pomoc prawna. Rozstrzygnięcie konkursów na 2023 r.

01 grudnia, 2022

porady-2023

Zarząd Powiatu Tarnogórskiego na swoim posiedzeniu w dniu 30 listopada br. podjął uchwały rozstrzygające otwarte konkursy ofert na realizację zadania publicznego Powiatu Tarnogórskiego w roku 2023 z zakresu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w trzech punktach na terenie naszego powiatu:

• Tworóg,
  • Kalety,
  • Świerklaniec,

W załączniku publikujemy niniejsze uchwały:

Tworóg UCHWAŁA NR 312/1482/2022 ZARZĄDU POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

Świerklaniec UCHWAŁA NR 312/1480/2022 ZARZĄDU POWIATU TARNOGÓRSKIEGO