Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Obchody Święta 3 Maja

30 kwietnia, 2020

Z powodu trwającej pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 tegoroczne oficjalne uroczystości z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja w Tarnowskich Górach zostały ograniczone do mszy św., która odbędzie się w Kościele p.w. św. ap. Piotra i Pawła o godzinie 11.15. Po mszy, przedstawiciele władz samorządowych złożą kwiaty pod pamiątkowymi tablicami przy kościele i Dzwonnicą Gwarków.

Jednocześnie informujemy, że w Kościele p.w. św. ap. Piotra i Pawła mogą przebywać maksymalnie 43 osoby. Z tego też względu zapraszamy wszystkich mieszkańców do uczestnictwa w mszy poprzez  transmisję online: >https://www.youtube.com/channel/UCqGBdCV6hXi-xdYz7qaVJKQ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).