Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Otwarcie nowoczesnego bloku operacyjnego

20 lutego, 2023

Wojewoda, Pani Poseł, Starosta i Prezes szpitala stoją obok siebie. Wojewoda trzyma w rękach obraz, na którym namalowano szpital WSP S.A.

Dzisiaj w siedzibie starostwa odbyło się uroczyste otwarcie i symboliczne przekazanie kluczy do nowo wybudowanego bloku operacyjnego wraz z centralną sterylizatornią. Budowa trwała 2 lata i kosztowała łącznie 23 miliony.

Wszystko rozpoczęło się 5 lat temu, gdzie została przedstawiona koncepcja pod nazwą „Przebudowa budynku byłej kuchni na potrzeby bloku operacyjnego i centralnej sterylizatorni wraz z budową windy”.

Ponad 23 mln zł to łączny koszt inwestycji, gdzie pozyskane środki z budżetu państwa to prawie 6,5 mln, a wkład powiatu to prawie 15 mln złotych.

Szczegóły związane z inwestycją zostaną zamieszczone jutro na naszej stronie.

Starosta stojąca przy mównicy, w tle wyświetlona prezentacja.
Starosta i prezes szpitala stoją obok siebie. Prezes szpitala trzyma w rękach duży klucz z logo powiatu i logo szpitala. w tle baner powiatu tarnogórskiego.
Prezes szpitala WSP S.A. w Tarnowskich Górach stojący przy mównicy, w tle wyświetlona prezentacja.
Grupa osób zgromadzona w dużej sali.
Grupa osób zgromadzona w dużej sali.
Grupa osób zgromadzona w dużej sali.
wojewoda śląski Jarosław Wieczorek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).