Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Piękne Kobiety Śląska w Centrum Kultury Śląskiej

08 maja, 2023

W ramach projektu Piękne Kobiety Śląska w Tarnowskich Górach i okolicach realizowanego przez „Łukasz Barański Fotografia” jedna z sesji fotograficznych miała miejsce w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim. Piękne wnętrza pałacu stały się idealnym tłem dla artystycznego projektu. Efekty sesji zobaczcie sami, pozowała modelka Anna Ślimok.

modelka pozuje w sali pałacu
modelka pozuje w sali pałacu

Więcej pod linkiem http://www.instagram.com/baranski_studio

Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim to nie tylko doskonała przestrzeń do organizacji wystaw i wydarzeń kulturalnych. Pałac i jego otoczenie stanowią również ciekawy plener artystyczny, który wykorzystują m.in. utalentowani artyści i fotograficy.

modelka pozuje w sali pałacu

Zdjęcia: Łukasz Barański Fotografia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).