Czwartek, 25 lipca 2024r. | Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba
Pokaż menu

Podziękowania dla muzyków

01 czerwca, 2023

grupa młodych chłopców w gabinecie starosty tarnogórskiego

Starosta Krystyna Kosmala spotkała się z uczniami, nauczycielami i dyrektorem tarnogórskiej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. I. J. Paderewskiego. Starosta osobiście podziękowała za pomoc przy organizacji tegorocznych uroczystości trzeciomajowych. To właśnie ta grupa tarnogórskich młodych muzyków, przy wsparciu pedagogów uświetniła tegoroczne uroczystości.

Serdeczne podziękowania kierujemy dla dyrektora Grzegorza Waloszczyka, Iwony Drozdowskiej – kierownika sekcji instrumentów smyczkowych i gitary, a także nauczycielki klasy skrzypiec i jednocześnie dyrygentki orkiestry szkolnej i Śląskich Smyków pani Alicji Pacześniak – Słoty.

Młodym muzykom jeszcze raz dziękujemy, życzymy powodzenia na kolejnych szczeblach edukacji muzycznej i zapraszamy do skorzystania z zaproszeń do CEKUŚ na koncert Adam Snopka – także absolwenta tarnogórskiej szkoły muzycznej.

grupa młodych chłopców w gabinecie starosty tarnogórskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).