Piątek, 9 czerwca 2023r. | Imieniny: Pelagii, Dominika, Efrema
Pokaż menu

Pomoc bezdomnym – infolinia 987

03 lutego, 2023

Dwoje funkcjonariuszy policji podczas pracy w terenie. Jedna z osób świeci latarką do betonowego kręgu, w którym znajduje się foliowa torba.

Pomoc bezdomnym – infolinia 987. Przypominamy, że od początku listopada jest uruchomiona infolinia z bezpłatnym trzycyfrowym numerem telefonu 987 (zarówno z telefonów komórkowych, jak i stacjonarnych).

Pod numerem 987 można uzyskać informację o możliwości pomocy w zakresie noclegu i wyżywienia dla osób bezdomnych na terenie województwa śląskiego oraz informacje o numerach telefonów alarmowych. Infolinia 987 obsługiwana jest całodobowo przez służbę dyżurną Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Infolinia dla bezdomnych 987 – to bezpłatny numer funkcjonujący od 1 listopada do 31 marca.

LINK: Placówki udzielające tymczasowego schronienia





Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).