Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana

Posiedzenie Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Tarnogórskim

08 września, 2022

W dniu 20.09.2022 r. odbędzie się posiedzenie Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Tarnogórskim.

Podczas trwania posiedzenia w godzinach od 13.00- 14.00 uruchomiony zostanie numer telefonu 663 790 082, pod którym dyżurować będą Członkowie Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.