Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Powiat Tarnogórski w projekcie „Wspieraj lokalnie”

24 lutego, 2023

obrazek plakat z pałacem w Brynku i napisem PIT Powiat Tarnogórski

Przekazując 1,5 % podatku na rzecz stowarzyszeń i fundacji działających na naszym terenie wspieramy szereg lokalnych działań i inicjatyw. Powiat Tarnogórski przyłączył się do projektu „Wspieraj lokalnie”, który ma na celu m.in. promocję kampanii przekazywania 1,5 % podatku dochodowego na rzecz lokalnych organizacji pożytku publicznego. W tym celu zachęcamy do skorzystania z poniższego programu do rozliczania deklaracji PIT i przekazania swojego 1,5 % dla organizacji z powiatu tarnogórskiego.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez www.iwop.pl Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).