Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Powiatowy Konkurs Piosenki Przyrodniczej i Ekologicznej

27 kwietnia, 2023

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Orzechu Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wieczorków w Orzechu zaprasza uczniów szkół podstawowych z naszego powiatu do udziału w „Powiatowym Konkursie Piosenki Przyrodniczej i Ekologicznej”. Patronem honorowym konkursu jest Starosta Tarnogórski Krystyna Kosmala oraz Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl.

Celem konkursu jest m.in. popularyzacja piosenek o tematyce przyrodniczej i ekologicznej, kształtowanie postawy ekologicznej, propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci i młodzieży, a także zachęcanie placówek do promowania uzdolnionych wokalnie uczniów.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas I – VIII z Gminy Świerklaniec oraz Powiatu Tarnogórskiego i zakłada przeprowadzenie dwóch etapów:
-Przesłuchania reprezentantów szkół zgłoszonych do Konkursu
-Koncert Laureatów

Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępna na stronie:
https://zsporzech.szkolna.net/

Źródło: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Orzechu Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wieczorków w Orzechu

plakat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).