Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora

Premiera słuchowiska w Kościele Zbawiciela

14 września, 2022

KIlka osób stojących obok siebie, w tle fortepian i ołtarz. Na ścianie po lewej stronie wisi duży monitor.

Parafia Ewangielicko-Augsburska przy Tarnogórskim Rynku we współpracy ze Stowarzyszeniem Wrazidlok stworzyła słuchowisko do oprowadzania po Kościele Zbawiciela. Powiat Tarnogórski współfinansował powstanie słuchowiska, a Starosta Krystyna Kosmala została jego Mecenasem. Na premierze, która odbyła się 10 września był obecny Wicestarosta Sebastian Nowak oraz wszyscy zaangażowani w powstanie przewodnika audio.

Serdecznie dziękujemy ks. Sebastianowi Mendrokowi za działania na rzecz rozwoju parafii oraz wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego niezwykłego przewodnika. Jednocześnie zapraszamy do wizyty w Kościele Zbawiciela i wysłuchania przepięknie opowiedzianej historii.

Mężczyzna w garniturze przemawia do mikrofonu, w tle stoi duży fortepian. Po lewej stronie na monitorze wyświetlony jest napis: Tarnowskie Góry miasto wielu tradycji.
Dwoje mężczyzn, którzy podają sobie dłonie. Po prawej stronie stoją dwie kobiety. W tle ozdobnie zdobiona ściana kościołu.