Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Program profilaktyczny „Świadomy Pacjent”

23 listopada, 2022

Duży budynek szpitala, od strony frontowej.

Przypominamy, że wystartował program profilaktyczny „Świadomy Pacjent”.
Program realizowany we współpracy z Powiatem Tarnogórskim.

Od połowy listopada Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S.A. realizuje program profilaktyczny „Świadomy Pacjent”, który skierowany jest do mieszkańców powiatu tarnogórskiego w wieku od 30-55 lat.

Do realizacji tego programu wykorzystywany będzie między innymi specjalistyczny sprzęt, który został zakupiony we współpracy z Powiatem Tarnogórskim oraz gminami powiatu.
Działania te są wyrazem troski Powiatu Tarnogórskiego i samorządów gminnych o zdrowie i życie mieszkańców.

Głównym celem programu jest wczesne wykrywanie nadciśnienia tętniczego w grupie młodych osób w wieku 30-55 lat jako istotnego czynnika ryzyka udaru mózgu w populacji powiatu tarnogórskiego.

Szczegółowych informacji odnośnie programu można zasięgnąć na stronie szpitala : wspsa.pl
Zgłoszeń do programu dokonywać można elektronicznie na adres poczty: sp2ed@wspsa.pl w treści podając Imię i Nazwisko oraz numer telefonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).